Jak wyglądać seksownie w zimie [GALERIA]

Jak wyglądać seksownie

3 sposoby jak wyglądać seksownie w zimie:

 

Płaszcz z podkreśloną talią

Nie ubieraj puchowych i pikowanych płaszczy! Jeśli chcesz wyglądać kobieco musisz mieć płaszcz podkreślający Twoją talię.

Jeżeli nie masz wąskiej tali dobrym pomysłem może być płaszcz z paskiem. Pasek podkreśli Twoją talię oraz uwydatni biodra. Możesz także wypróbować płaszcz o kroju księżniczki (eng. princess seams) lub z marszczeniem w okolicy tali.

Pamiętaj aby płaszczyk mierzyć na gruby sweter oraz sprawdzić czy nie jest zbyt szeroki w ramionach inaczej nie będziesz wyglądać seksownie – wręcz całkowicie odwrotnie!

Kolorowe ubrania

Chcesz wiedzieć jak wyglądać seksownie i wyróżniać się? Najlepszym sposobem na wyróżnienie się z tłumu w zimową pogodę jest założenie ciepłych kolorów. Dodatkowym plusem jest gwarantowana poprawa humoru! Jeśli do tej pory miałaś czarne, granatowe lub szare płaszcze, może nadszedł już czas by spróbować czegoś innego? Jeśli nie chcesz iść na całość i kupować czerwonego lub żółtego płaszcza możesz wybrać  rękawiczki, szalik i czapkę w intensywnym kolorze. Kolorowe dodatki na pewno sprawia, że poczujesz się widoczna w tłumie.

Seksowne zimowe buty

Nie musisz zakładać masywnych zimowych butów tylko dlatego, że spadł śnieg. Zimowe buty na obcasie lub koturnie sprawiają, że kobieta wygląda seksownie i atrakcyjnie, podeszwa ma dobrą przyczepność więc nie będziesz się ślizgać. Teraz w każdym obuwniczym możesz znaleźć zimowe, ocieplane buty na koturnie, a nawet gdyby było Ci nadal zimno dokup do butów specjalne wkładki na zimę!

Jeżeli nie lubisz wzorować się na modelkach – przeglądnij galerie zwykłych dziewczyn i znajdź swoją zimową inspirację:

Komentarze